Najnovšie >
Posledný odohraný turnaj.
Klub 200
Koľko hráčov hodilo 200 a viac?
   Kráľovský Klub 250 >
Koľko hráčov hodilo 250 a viac?

 

Vitajte na našej stránke, nielen o bowlingu, ale iba o ňom a o nás :-)

- Sme zatiaľ neregistrovaný bowlingový klub

- Sme nadšenci tejto úžasnej hry

- Sme fanatici

- Jednoducho žijeme, nielen bowlingom, ale hlavne Sme

- A môžete byť s nami! ...Stačí prísť a začať. Nemáte sa čoho obávať, naše hrávanie je založené na priateľstve a relaxe.

 

Fanatici. Sme (ne)obyčajní ľudkovia :-), ale myslím, že dosť zanietení pre túto super úžasnú hru. Niekoľkí z nás sme začali hrávať ešte dávno bowling v Galaxy bowling Banská Bystrica, ale keďže sme potrebovali niečo iné, tak sme si vytvorili kamarátsky klub, tak ako sme chceli my... Hrávame pre radosť, výsledky sú pre nás nie veľmi dôležité, iba bojujeme ako draci :-) Ale drak môže byť každý, úplne každý, nerobíme rozdiely :-).

Začali sme sa stretávať v apríli 2009, turnaje hrávame každý pondelok, aj keď fúriky padajú a pokiaľ nie sú sviatky Vianočné. Po rôznych našich "pôsobeniach" (Almet Donovaly 0,5roka, Ekoma Zvolen cca 3,5roka, Profi bowling Banská Bystrica 0,5roka) momentálne hrávame opäť v Ekome vo Zvolene, Sekierska dolina od januára 2014.

Na začiatku sa nás schádzalo okolo 10 hráčikov, postupne sa k nám pridávali ďalší a ďalší. Radostne konštatujeme, že sa u nás vystriedalo za toto obdobie viac ako 80 hráčov.